SKI AREÁL TŘEŠTÍK - CELNICA
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Areál Ovaz Výprachtice ostudu neudělal

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Zkuste středisko Ovaz Výprachtice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Kasárna - ostuda lyžování?

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste ski areál Kasárna!

Tošovice - ideální pro snowboardisty

Milujete snowboarding? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Tošovice.

Karasín - ideální pro rodiny s dětmi

Chtěli byste se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Karasín a užijte si zimní radovánky naplno!

Strážné - ideální pro rodiny s dětmi

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kam na Silvestra? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Strážné.

Zimní středisko Zásada

Chcete se naučit na prkně? Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Zásada!

Do ski areálu Mikulčin Vrch se zajet určitě vyplatí

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navštivte ski areál Mikulčin Vrch a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Hluboká - ideální pro rodiny s dětmi

Máte rádi zimní sporty? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste středisko Hluboká a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Petříkov - příjemně překvapil

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Petříkov!

Kam na hory?

Zima přichází mílovými kroky. Vyrazíte raději do Česka nebo do zahraničí? Možností je hodně, ale i tady rozhodují především finance. Lyžování v zahraničí - pro většinu čechů je to známka určitého luxusu, jsou ale zahraniční areály opravdu výrazně lepší než ty naše?

Ski areál Harrachov - Amálka

Chtěli byste se naučit lyžovat? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Harrachov - Amálka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Kopřivná

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Kopřivná!

Zvičina - ideální pro snowboardisty

Milujete snowboarding? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Vyzkoušejte Zvičina!

Areál Vernířovice-Brněnka ostudu neudělal

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Vernířovice-Brněnka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Luisino údolí - Dolní Dvůr

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navštivte ski areál Luisino údolí - Dolní Dvůr a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ještěd - ideální pro rodiny s dětmi

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Ještěd.

Stupava - to pravé místo pro rekreaci

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Stupava!

Areál Šanov ostudu neudělal

Máte rádi zimní sporty? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Šanov a užijte si zimní radovánky naplno!

Sedloňov - to pravé místo pro rekreaci

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Sedloňov.

V čem na hory?

Jedete po letech konečně zase na hory? Chcete se na stará kolena pořádně oháknout a netrhnout si ostudu? Hledáte informace? Velmi kvalitní sportovní oblečení je vyráběno právě u nás. V současnosti již nemusíme za nákupy vyjíždět do zahraničí. Preciznost zpracování českého sportovního oblečení je pověstná.

Němčičky - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Němčičky a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Plešivec - příjemně překvapil

Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Plešivec a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

SK Věžná - ideální pro rodiny s dětmi

Milujete snowboarding? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál SK Věžná!

Dovolená na Třeboňsku

Třeboňsko je výjimečnou krajinou, velice rozmanitou a bohatou na zážitky z turistiky, nebo z cyklistických výletů. Je ideálním prostředím pro víkendové pobyty i pro vícedenní dovolenou, kterou tu můžete strávit v penzionu, v hotelu, nebo třeba jen pod stanem v kempu. Je to svět rozlehlých lesů, poklidných, malebných vesniček, prosluněných luk a staletých rybníků. Třeboňsko je vyhlášené i svými historickými skvosty a jeho rovinatý reliéf terénu si oblíbila již celá řada nenáročných turistů, cyklistů, nebo i rodiny s malými dětmi.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 9.8.

°C
°C
Středa
10.8.2022

°C
°C
Čtvrtek
11.8.2022

°C
°C
Pátek
12.8.2022

°C
°C