SKI AREÁL TŘEŠTÍK - CELNICA
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Vernířovice-Brněnka ostudu neudělal

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste středisko Vernířovice-Brněnka a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Jeseníkách.

V areálu můžete využít dvojici vleků. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Svah je upravován denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnat můžete bramboračku nebo bramboráčky.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Vlastivědné muzeum Jesenicka. Stojí za vidění.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Je vidět, že provozovatel se snaží. 64% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit.

Trpíte na bolest kloubů, což Vás limituje při sportovních aktivitách? Jste z toho špatní a chcete na svazích řádit jak za mlada? Pomůžeme Vám! Pro správnou funkci Vaši kloubů je nejlepším řešením kloubní výživa od firmy PEMAMED.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 21.5.

°C
°C
Neděle
22.5.2022

°C
°C
Pondělí
23.5.2022

°C
°C
Úterý
24.5.2022

°C
°C