SKI AREÁL TŘEŠTÍK - CELNICA
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Luisino údolí - Dolní Dvůr

Chcete naučit své děti lyžovat? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navštivte ski areál Luisino údolí - Dolní Dvůr a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Krkonoších a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu se nachází dvojice vleků. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Svah je upravován denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Zaskákat si můžete ve snowparku. A co když dojde k úrazu? Horská služba sídlí blízko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Vyzkoušet můžete smažený sýr či česnečku. S lyžemi se nemusíte táhnout. K dopravě můžete využít skibus. Pokud zde budete lyžovat delší dobu, je možné, že vás místní terén začne trochu nudit, to se dá vyřešit návštěvou sousedního střediska. Njebližší je Černá hora - Černý Důl.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Na své si zde přijdou přede vším ti méně nároční. Personál je poměrně vstřícný. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 54%.

Mrznou Vám uši? Vyberte si z široké nabídky v nákupní galerii Aktivnipohyb.cz s sekci pánské zimní čepice.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 20.5.

°C
°C
Sobota
21.5.2022

°C
°C
Neděle
22.5.2022

°C
°C
Pondělí
23.5.2022

°C
°C