SKI AREÁL TŘEŠTÍK - CELNICA
mimo provoz
Zobrazit na:

Ještěd - ideální pro rodiny s dětmi

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navšivte s rodinou středisko Ještěd. Areál se nachází v Lužických horách a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především čtveřici sedačkových lanovek. Dále můžete využít čtveřici vleků a jedno lano. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. A co když nebude sněžit? Stačí když bude mrznout, od toho jsou zde sněhová děla. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Místní snowpark nabízí různé skoky a zábradlí pro snowboardisty. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Ochutnat můžete řízečky a párek v rohlíku. Promrzlí lyžaři s povděkem uvítají možnost nechat se odvézt skibusem.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Závažných nedostatků je zde hodně. Je vidět, že provozovatel se snaží. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 59%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Čtěte také: Ještěd - ideální pro snowboardisty

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Úterý 27.10.
Skoro jasno
13°C
9°C
Středa
28.10.2020
Polojasno
12°C
5°C
Čtvrtek
29.10.2020
Déšť
8°C
4°C
Pátek
30.10.2020
Déšť
7°C
2°C