SKI AREÁL TŘEŠTÍK - CELNICA
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Šanov ostudu neudělal

Máte rádi zimní sporty? Přemýšlíte o víkendu v horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte navštívit areál Šanov a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Orlických horách a nabízí široké spektrum služeb. Každý si tak přijde na své.

Můžete využít trojici vleků. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Svah je upravován 2x denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. gulášek a kofolu. Pokud zde budete lyžovat delší dobu, je možné, že vás místní terén začne trochu nudit, to se dá vyřešit návštěvou sousedního střediska. Njebližší je Dolní Morava - Větrný vrch.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Pokulhává také ochota personálu. Lepší hodnocení než 74% si areál prostě nezaslouží.

Čtěte také: Šanov - lyžaři si přijdou na své

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 21.5.

°C
°C
Neděle
22.5.2022

°C
°C
Pondělí
23.5.2022

°C
°C
Úterý
24.5.2022

°C
°C