SKI AREÁL TŘEŠTÍK - CELNICA
mimo provoz
Zobrazit na:

Sedloňov - to pravé místo pro rekreaci

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Sedloňov. Areál se nachází v Orlických horách a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu můžete využít dvojici vleků. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. V areálu se také nachází lyžařská škola. V areálu se nachází snowpark. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Každý hladový krk jistě potěší bramboračku a hamburger.

Pokud budete mít chuť poohlídnout se také po okolí, nejdete zde spoustu zajímavých míst. Určitě navštivte Zámek Rychnov nad Kněžnou, který se nachází pouze 20km daleko.

Areál je spíše průměrný. Areál má pár much. Je vidět, že provozovatel se snaží. 72% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

Trpíte na bolest kloubů, což Vás limituje při sportovních aktivitách? Nevíte, jakou léčbu zvolit? Pohyb bez bolesti, to je kloubní výživa PEMAMED! Několik druhů kvalitních doplňků stravy z Vás opět postaví na nohy a vrátí do života plného sportu, tudíž i lyžování a běžkování.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 20.5.

°C
°C
Sobota
21.5.2022

°C
°C
Neděle
22.5.2022

°C
°C
Pondělí
23.5.2022

°C
°C