SKI AREÁL TŘEŠTÍK - CELNICA
mimo provoz
Zobrazit na:

Němčičky - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste středisko Němčičky a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází daleko od ostatních areálů, je tak ideální volbou pro lidi, kteří bydlí v jeho blízkosti a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

V areálu se nachází jeden vlek a děti či začínající lyžaři ocení lano. Sjezdovky jsou v noci osvětleny. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Muldy a různé nerovnosti na svahu jsou upravovány denně. Na své si zde přijdou i děty, obzvlášť ty, které zde budou stát na lyžích poprvé. Udržení rovnováhy na lyžích se děti nejlépe naučí na lyžařském koberci. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnejte smažák a smažák.

Konečný verdikt by majitele určitě potěšil. Provozovatele areálu musíme pochválit. Na své si zde přijdou i ti náročnější. Oceňujeme především obrovskou vstřícnost personálu. S klidným svědomím jsme se rozhodli ohodnotit areál na 78%. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

Čtěte také: Zimní středisko Němčičky Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Čtvrtek 21.10.
Deštivo
10°C
7°C
Pátek
22.10.2021
Skoro jasno
7°C
3°C
Sobota
23.10.2021
Skoro jasno
6°C
1°C
Neděle
24.10.2021
Jasno
7°C
1°C