SKI AREÁL TŘEŠTÍK - CELNICA
mimo provoz
Zobrazit na:

Tošovice - ideální pro snowboardisty

Milujete snowboarding? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navšivte s rodinou středisko Tošovice. Areál se nachází v Oderských vrších a je nadstandartně vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Návštěvníci areálu oceňují především 6 lanovek.. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Rolba vyjíždí na svah denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Místní snowpark nabízí spoustu různých skoků. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Můžete si dát např. párek v rohlíku nebo kulajdu.

Jak tedy arál ohodnotit? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Personál je poměrně vstřícný. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 67%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 21.5.

°C
°C
Neděle
22.5.2022

°C
°C
Pondělí
23.5.2022

°C
°C
Úterý
24.5.2022

°C
°C