SKI AREÁL TŘEŠTÍK - CELNICA
mimo provoz
Zobrazit na:

Karasín - ideální pro rodiny s dětmi

Chtěli byste se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Přijeďte navštívit areál Karasín a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází na Vysočině a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

V areálu najdete jeden vlek. Areál má pouze jednu sjezdovku. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Rolba vyjíždí na svah denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Ochutnat můžete točené pivo nebo kofolu.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Středisko nemůžeme ohodnotit příliš kladně, ale záporné hodnocení si také nezaslouží. Závažných nedostatků je zde hodně. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 61%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Aktivně sportujete a kloubní chrupavku nikterak preventivně nechráníte? Chcete mít z tohoto laxního přístupu artrózu? Proč s tím něco neděláte, když si to přejete změnit? Pomůžeme Vám! Pro správnou funkci Vaši kloubů je nejlepším řešením kloubní výživa od firmy PEMAMED.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 20.5.

°C
°C
Sobota
21.5.2022

°C
°C
Neděle
22.5.2022

°C
°C
Pondělí
23.5.2022

°C
°C