SKI AREÁL TŘEŠTÍK - CELNICA
mimo provoz
Zobrazit na:

Strážné - ideální pro rodiny s dětmi

Láká vás představa týdne stráveného někde na horách? Nevíte kam na Silvestra? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Strážné. Areál se nachází v Krkonoších a je bohatě vybaven. Každý si tak přijde na své.

V areálu se nachází čtveřice vleků a jedno lano. Co tahle přijít si zalyžovat i večer? Osvětlené sjezdovky Vám to umožní a pokud ještě stále nebudete mít dost, můžete večer zakončit romantickou večeří při svíčkách :) S nedostatkem sněhu si hravě poradí sněžná děla. Úprava svahu probíhá 2x denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Snowbordisté si zde mohou pořádně zablbnout, místní snowpark pro ně bude to pravé. O Vaši bezpečnost se stará horská služba, která sídlí přímo v areálu. Hlad můžete zahnat v místním bufetu Ochutnat můžete točené pivo nebo řízečky. Do areálu můžete jet také skibusem. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Černá hora - Černý Důl.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Areál by potřeboval několik větších investic. Průměrný areál si zasloží průměrné hodnocení: 71% - to je náš verdikt. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

Za okny začal padat sníh a dostali jste chuť vyrazit si na hory, ale nemáte za co jet? Věděli jste, že Vám může rychle pomoci půjčka do výplaty? Své peníze můžete mít velice rychle, a to ihned nebo ještě dnes. A nyní Vám už nic nebrání si užívat krásná panoramata českých hor.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 20.5.

°C
°C
Sobota
21.5.2022

°C
°C
Neděle
22.5.2022

°C
°C
Pondělí
23.5.2022

°C
°C