SKI AREÁL TŘEŠTÍK - CELNICA
mimo provoz
Zobrazit na:

Do ski areálu Mikulčin Vrch se zajet určitě vyplatí

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Navštivte ski areál Mikulčin Vrch a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Bílých Karpatech.

V areálu najdete trojici vleků. Je libo nočního lyžování? Sjezdovky jsou osvětleny. Sjezdovky jsou také uměle zasněžovány. Rolba vyjíždí na svah 1x denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Můžete si dát např. česnečku a kulajdu.

Pokud by vás lyžování náhodou začalo nudit, můžete navšívit nějakou zajímavost v okolí. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Muzeum Luhačovického Zálesí.

Provozovatel areálu by se mohl snažit přece jen o něco víc. Závažných nedostatků je zde hodně. Personál je poměrně vstřícný. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 68%. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 21.5.

°C
°C
Neděle
22.5.2022

°C
°C
Pondělí
23.5.2022

°C
°C
Úterý
24.5.2022

°C
°C