SKI AREÁL TŘEŠTÍK - CELNICA
mimo provoz
Zobrazit na:

Petříkov - příjemně překvapil

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste ski areál Petříkov! Areál se nachází v Jeseníkách a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Pokud se Vám sjezdovky budou líbit, můžete se na ně vrátit i večer a využít možnosti nočního lyžování. Artilerie sněžných děl vyřeší případný problém s nedostatkem sněhu. Svah je upravován denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Ochutnat můžete kofolu a česnečku. S lyžemi se nemusíte táhnout. K dopravě můžete využít skibus. Pokud zde budete lyžovat delší dobu, je možné, že vás místní terén začne trochu nudit, to se dá vyřešit návštěvou sousedního střediska. Njebližší je Petříkov - Kaste + Relax.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Areál by potřeboval několik větších investic. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 68%. Pokud nepatříte mezi náročné lyžaře, tento areál Vám pravděpodobně stačit bude.

Bolest kloubů trápí často lyžaře, trápí i Vás? Proč s tím něco neděláte, když si to přejete změnit? PEMAMED je rakouská firma s několikaletou historií a tisíci zákazníky po celém světe, která na trh dodává vysoce kvalitní doplněk stravy. Kloubní výživa té nejvyšší kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 20.5.

°C
°C
Sobota
21.5.2022

°C
°C
Neděle
22.5.2022

°C
°C
Pondělí
23.5.2022

°C
°C