SKI AREÁL TŘEŠTÍK - CELNICA
mimo provoz
Zobrazit na:

Zimní středisko Kopřivná

Chtěli byste se naučit lyžovat? Přemýšlíte o víkendu v horách? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zkuste ski areál Kopřivná! Areál se nachází v Jeseníkách a nabízí široké spektrum služeb. Na své si tak přijde každý.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále se v areálu nachází jeden vlek. Areál má pouze jednu sjezdovku. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. A co když nenasněží? Nevadí, artilerie sněžných děl už čeká na spustění! Svah je upravován denně. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Je libo snowpark? Zde jej samozřejmě také mají! Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Vyzkoušet můžete zelňačku nebo kulajdu.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. Pokud si rádi prohlížíte muzejní exponáty, navšivte Městské muzeum. Stojí za vidění.

Jak tedy arál ohodnotit? Nijak nevybočuje z běžných standartů. Areál by potřeboval několik větších investic. S přivřeným okem jsme se rozhodli ohodnotit areál na 53%. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Čtěte také: Kopřivná - velké zlepšení Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Sobota 1.4.
lehké dešťové přeháňky
7°C
3°C
Neděle
2.4.2023
hustý déšť
6°C
-4°C
Pondělí
3.4.2023
zataženo
-3°C
-6°C
Úterý
4.4.2023
zataženo
-3°C
-7°C