SKI AREÁL TŘEŠTÍK - CELNICA
mimo provoz
Zobrazit na:

Zvičina - ideální pro snowboardisty

Milujete snowboarding? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Vyzkoušejte Ski areál Zvičina! Areál se nachází v Krkonoších nedaleko města Dvůr Králové nad Labem . Bohužel však není příliš vybavený. Někomu tak zde může něco chybět.

Ve středisku můžete využít dvojici vleků a lano pro děti. Sjezdovky nabízejí možnostost nočního lyžování. Úprava svahu probíhá dle potřeby. Dětem, které na lyžích ještě nestály, žádné dětské vybavení nepomůže. V tomto areálu jej želbohu nemají. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Pokud jste ortodoxní lyžař, místní snowpark pravděpodobně nevyužijete, ale snowboardistům by se mohl líbit. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Pokud Vám z lyžování vyhládne, můžete se občerstvit přímo pod sjezdovkou. Každý hladový krk jistě potěší bramboráčky nebo kulajdu. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Pecka.

Nijak nevybočuje z běžných standartů. Areál bohužel nedokáže splnit potřeby náročnějších lyžařů. Areál by potřeboval několik větších investic. 67% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Aktivně sportujete a kloubní chrupavku nikterak preventivně nechráníte? Chcete mít z tohoto laxního přístupu artrózu? Nevíte si rad, jak se zbavit bolesti? Postavíme Vás opět na nohy, teda na lyže nebo snownboard. Stačí dát na naše rady a zakoupit si doplněk stravy od PEMAMED.cz. Kloubní výživa je dostupná za atraktivní ceny a s garancí kvality.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pátek 20.5.

°C
°C
Sobota
21.5.2022

°C
°C
Neděle
22.5.2022

°C
°C
Pondělí
23.5.2022

°C
°C